Blog

Google Cloud Day Etkinliğine Davetlisiniz

Google Cloud                                                                                                              NGC

Merhabalar,

Türkiye’deki en büyük Google Cloud etkinliği olan Cloud Day İstanbul için yerinizi ayırtın. Bu ücretsiz etkinlikte, en yeni Google Cloud teknolojilerini öğrenmek, keşfetmek ve bunlarla etkileşime geçmek üzere BT alanındaki yüzlerce lider ile bir araya geleceksiniz.

Birçok oturum arasından seçim yapın ve derin bilgiler edinin:

BT altyapısını modernleştirme: Bulut tabanlı hizmetler çevikliği artırabilir ve yenilikçiliği ateşleyebilir. Modern mimarinin, bulut avantajlarından faydalanmanıza nasıl yardım edebileceğini öğrenin.

Uygulama geliştirmeyi hızlandırma: Sunucusuz platformlar, geliştiricilerin yazılımları daha hızlı ve daha az hatayla kullanıcıya sunmasını sağlar. İşletmelerin yeni uygulama geliştirme yaklaşımlarıyla nasıl değer oluşturduğunu öğrenin.

Veri yönetimine yeni bir yaklaşım: Artık bulutla uyumlu veri ambari, self servis yapay zekaya kadar, verileri nasıl yöneteceğimiz konusunda endişelenmeyi bırakıp verilerle neler yapabileceğimize odaklanmaya başlayabileceğimiz araçlara sahibiz.

Ekiplerin çalışma şeklini dönüştürme: Akıllı bulut araçlarının dosya aramak veya toplantıları planlamak için daha az zaman harcamanıza ve dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir cihaz kullanarak ortak çalışmaya daha fazla zaman ayırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

İstanbul’da bize katılın ve tasarım fikirlerine dair yeni bilgiler edinin, işle ilgili zorlukları ve potansiyel çözümleri tartışma fırsatı elde edin ve sektör uzmanlarından bilgiler edinme şansına sahip olun.

Kontenjan kısıtlı. Hemen kayıt olun.
Hemen Kaydolun

Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center
Silahsor Cad, No 42 Bomonti-Sisli, 34381
Istanbul, Turkey

Görüşmek dileğiyle,

Google Cloud Ekibi

API –>